INFORMACIJA 2019-2020 MOKSLO METŲ KOLEGIJOS ABSOLVENTAMS | Šiaurės Lietuvos kolegija

INFORMACIJA 2019-2020 MOKSLO METŲ KOLEGIJOS ABSOLVENTAMS

2020-06-29

Nuoširdžiai sveikiname Jus su apgintu Baigiamuoju darbu ir sėkminga studijų pabaiga! Linkime asmeninės laimės ir profesinės sėkmės! Turėkite tikslų ir gebėkite pasirinkti tinkamus kelius jų link. Juk „Norint pasiekti tikslą, pirmiausia reikia eiti“... (H. de Balzakas).

Dėl koronaviruso plitimo grėsmės Diplomų įteikimo šventės neorganizuojame. Nuo 2020 m. liepos 1 d. galėsite atvykti Jums patogiu laiku į Kolegiją ir pasiimti Jūsų profesinio bakalauro laipsnio įgijimą patvirtinantį dokumentą – Aukštojo mokslo diplomą kartu su Priedėliais. Būtų puiku, jei prieš atvykimą informuotumėte telefonu ar elektroniniu paštu – situacija dėl COVID-19 sunkiai prognozuojama, tad kontaktinio susitikimo metu gali prireikti tam tikrų atsargumo priemonių.  

Jei pageidausite, atvykę į Kolegiją pasiimti Diplomo galėsite nusifotografuoti pasipuošę Kolegijos akademine apranga. Bus sudarytos sąlygos pasidžiaugti šia akimirka ir įsiamžinti iš anksto numatytoje vietoje – Jūs šalia Kolegijos vėliavos su Toga+Kepuraite+Diplomu rankose+Nugalėtojo šypsena veide! 

Jei Jūsų prašymu Diplomo atvyks paimti kitas asmuo, jis privalės pateikti  notaro pasirašytą įgaliojimą. Diplomų atsiėmimo laikas neapibrėžtas, tačiau rekomenduojame atvykti Diplomą pasiimti iki 2020 m. pab. 

Mieli absolventai, tikimės, kad su Jumis kaip su socialiniais ar verslo partneriais susitiksime kitose bendrose veiklose – viešojoje įstaigoje „Šiaurės Lietuvos kolegija“ esate ir būsite visada maloniai laukiami! Kuo geriausios Jums kloties!