PADĖKA „ŠIAURĖS LIETUVOS KOLEGIJA“ DĖSTYTOJAMS, KURIE DAUGELĮ METŲ DIRBO KARTU SU MUMIS | Šiaurės Lietuvos kolegija

PADĖKA „ŠIAURĖS LIETUVOS KOLEGIJA“ DĖSTYTOJAMS, KURIE DAUGELĮ METŲ DIRBO KARTU SU MUMIS

2020-07-15

Viešoji įstaiga „Šiaurės Lietuvos kolegija“, beveik 20 metų vykdžiusi kolegines studijas, verčia naują savo veiklos puslapį – nuo 2020 m. birželio 30 d. savo iniciatyva atsisako aukštojo mokslo studijų veiklos ir proaktyviai persiorientuoja į kitas perspektyvias veiklas. Šis strateginis sprendimas, atsižvelgiant į makroaplinkos situaciją bei tendencijas Šiaulių regione ir Lietuvoje, priimtas Kolegijos steigėjų bei vadovų iniciatyva.

NUOŠIRDŽIAI DĖKOJAME Kolegijos dėstytojams, kurie daugelį metų dirbo kartu, prisidėjo prie Kolegijos misijos įgyvendinimo ir tikslų siekimo. Mieli mūsų bendražygiai, daugelį metų geranoriškai skleidę pedagoginę šviesą – tik Jūsų dėka išugdėme gausų verslo vadybos, ekonomikos, teisės, informatikos inžinerijos specialistų būrį, išauginome daug brandžių asmenybių, nuveikėme daug svarbių darbų.

Mieli Kolegijos dėstytojai, linkime Jums prasmingos savirealizacijos, įdomių veiklų ir projektų, sėkmingai įveiktų iššūkių, harmoningo ir šviesaus gyvenimo. Kuo didžiausios Jums sėkmės ir geriausios kloties!

Neabejojame, kad ir ateityje su Jumis kūrybingai bendradarbiausime, susitiksime kitose bendrose veiklose. Žinokite, kad viešojoje įstaigoje „Šiaurės Lietuvos kolegija“ esate ir visada būsite maloniai laukiami!