2024 m. balandžio 15–16 d. Šiauliuose vyko įkvepianti ir prasminga projekto „Positive Ageing Hub“ veikla – dviejų dienų dirbtuvės „Co-creation workshop on Positive Ageing Hub vision“, subūrusios Lietuvos (Šiaurės Lietuvos kolegija) ir Latvijos (Latvijos raudonasis kryžius) partnerius, ekspertes Dr. Jurgitą Joniškienę ir Dr. Jūratę Valuckienę bei tikslinę grupę – aktyvius Šiaulių trečiojo amžiaus universiteto studentus, senjorus iš Latvijos.
Per dvi intensyvias, bet įdomias dienas dalyviai diskutavo, dalijosi idėjomis ir kartu kūrė, kaip turėtų atrodyti Pozityvaus senėjimo centras – jauki, bendruomeniška vieta, kurioje 55+ amžiaus žmonės galėtų jaustis reikalingi, veiklūs ir įsitraukę į visuomeninį gyvenimą.
Dirbtuves vedė Dr. Jurgita Joniškienė ir Dr. Jūratė Valuckienė, kurios padėjo formuoti viziją, paremtą realiais 55+ žmonių poreikiais ir lūkesčiais.
Pagrindinis šių dirbtuvių tikslas – įtraukti tikslinę grupę į sprendimų priėmimą ir užtikrinti, kad būsimas centras atitiktų realius 55+ amžiaus asmenų poreikius.
Didelė padėka skiriama Šiaulių trečiojo amžiaus universiteto rektorei Jolantai Rumbinienei, kurios dėka šis susitikimas įvyko šiltas ir auginantis bendrystę. Jūsų palaikymas ir studentų aktyvumas – didelė motyvacija projekto komandai!
Tokie susitikimai tik dar kartą įrodo – amžius nėra kliūtis augti, mokytis, svajoti ir kurti geresnę aplinką sau ir kitiems.
Projektą bendrai finansuoja Europos Sąjunga.