Prasidėjo kūno–judesio terapijos užsiėmimai „Vidinė harmonija per judesį“

Pasidalinkite:

Šiaurės Lietuvos kolegijoje prasidėjo kūno–judesio terapijos užsiėmimai „Vidinė harmonija per judesį“, skirti Šiaulių miesto gyventojų emocinei gerovei stiprinti ir vidinei harmonijai puoselėti.

Šie užsiėmimai suteikia galimybę stabtelėti kasdienio gyvenimo ritme, daugiau dėmesio skirti savo savijautai, stiprinti ryšį su savo kūnu ir atrasti daugiau vidinės ramybės. Per sąmoningo judesio, kvėpavimo bei atsipalaidavimo praktikas dalyviai mokosi geriau pažinti save, ugdyti emocinę pusiausvyrą ir kurti daugiau harmonijos kasdienybėje.

Užsiėmimus veda patyrusi jogos, aerobikos ir šiaurietiškojo ėjimo instruktorė Jurga Mikelionienė, padedanti dalyviams atrasti judesio naudą fizinei ir emocinei savijautai.

Projekto informacija

Veikla įgyvendinama pagal projektą „Psichologinė emocinė pagalba Šiaulių miesto gyventojams: daugiau vidinės harmonijos“, laimėjus Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos sveikatinimo projektų finansavimo konkursą. Veikla finansuojama Šiaulių miesto savivaldybės biudžeto lėšomis.

Daugiau naujienų