Įgyvendinti mokymai viešojo kalbėjimo, NVO interesų atstovavimo ir įvaizdžio formavimo tematika

Pasidalinkite:

Share on facebook
Share on email

2023 m. gegužės 17 d. NVO „Šiaurės Lietuvos kolegija“ vyko mokymai „Įtaigus viešasis kalbėjimas: NVO interesų atstovavimo ir įvaizdžio formavimo iššūkiai“. Mokymus vedė patyrusi komunikacijos lektorė Neringa Trinkaitė. Mokymų metu buvo suteikta žinių apie viešojo kalbėjimo ir retorikos principus, kalbėjimo technikas ir dažniausias klaidas, kaip suvaldyti savo kūną ir protą, aiškios žinios perdavimą, auditorijos valdymo pratimus. Gautos žinios ir suformuoti įgūdžiai bus veiksmingai pritaikyti NVO sektoriuje veikiančiose organizacijose.

Mokymai įgyvendinti pagal projektą „Šiaulių apskrities jaunimo antikorupcinis ugdymas didinant įsitraukimą į viešosios politikos formavimą” (K2-O1-IP-V-152). Šie mokymai yra sudedamoji praktinių mokymų-kūrybinių dirbtuvių „NVO kompetencijos sėkmingai ateities veiklai“ dalis.

Projektas vykdomas pagal 2014-2021 m. Europos ekonominės erdvės (EEE) ir Norvegijos finansinių mechanizmų (Norvegijos FM) Aktyvių piliečių fondo programą (APF) Lietuvoje ir finansuojamas Aktyvių piliečių fondo, finansuojamo EEE finansinio mechanizmo lėšomis.

Daugiau naujienų