Savivaldybių ir Užimtumo tarnybos atvejo vadybininkų susitikimas

Klaipeda, užimtumo didinimo programa, atvejo vadyba, susitikimas, ieskau darbo, siauliai,

Pasidalinkite:

Share on facebook
Share on email
Klaipeda, užimtumo didinimo programa, atvejo vadyba, susitikimas, ieskau darbo, siauliai,

2024 m. gegužės 22 d. Klaipėdoje vyko Užimtumo tarnybos ir atvejo vadybininkų susitikimas, kuriame dalyvavo Šiaurės Lietuvos kolegijos atvejo vadybininkės Audronė Rimkevičienė ir Aida Jankauskienė.

Susitikimo metu buvo pristatytos atvejo vadybos aktualijos, naujausios tendencijos ir metodikos atvejo vadybos srityje, dalyviai aptarė praktinius iššūkius ir jų sprendimo būdus. Taip pat pristatyti praktiniai pavyzdžiai, kuriuos pasidalino atvejo vadybininkai, tarpusavyje diskutavo ir dalijosi savo patirtimi. Dalyviai turėjo galimybę neformalioje aplinkoje aptarti iškilusias temas, pasidalinti įspūdžiais ir užmegzti naujus profesinius kontaktus.

 Renginio pabaigoje buvo aptarti tolimesni planai ir galimybės plėtoti atvejo vadybą, siekiant dar efektyvesnių rezultatų. 0Renginio dalyviai teigiamai įvertino renginio turinį ir organizavimą, pabrėždami jo naudą profesiniam tobulėjimui ir praktinių žinių gilinimui.

Daugiau naujienų

socialinis darbuotojas, siaures leituvos koelgija, socialines paslaugos,siauliai, darbo pasiulymas, darbo skelbimas, bendruomeniniai namai, specialistas

Ieškome naujo komandos nario

„Šiaurės Lietuvos kolegija“, dirbanti socialinių paslaugų teikimo srityje, kviečia į komandą prisijungti socialinių paslaugų specialistą darbui Šiauliuose.  Pagrindiniai reikalavimai: • socialinio darbuotojo ar socialinio pedagogo

Skaityti daugiau »
senjoru piknikas siaures lietuvos kolegija socialine veikla

Senjorų piknikas – po Šiaurės Lietuvos kolegija stogu

Organizacija SENJORO įgyvendino puikią iniciatyvą – į renginį „Senjorų piknikas“ susirinko daugiau nei 30 Šiaulių miesto senjorų. Renginys planuotas Beržynėlyje, tačiau lietus privertė rinktis planą „B“- renginio dalyvius ir svečius priėmė nevyriausybinė organizacija „Šiaurės Lietuvos kolegija“, šios SENJORO įgyvendintos socialinės iniciatyvos parneris.

Skaityti daugiau »