Seminaras „Taikus AŠ – geriausia dovana savo šeimai“

Seminaras, kompleksines paslaugos, vidinis kritikas, asmenybes tobulinimas, savivertė, bendruomeniniai namai, savęs pažinimo kursai, šiauliai, laura švab, kolegija, šiaurės lietuvos kolegija, psichologija

Pasidalinkite:

Share on facebook
Share on email
Seminaras, kompleksines paslaugos, vidinis kritikas, asmenybes tobulinimas, savivertė, bendruomeniniai namai, savęs pažinimo kursai, šiauliai, laura švab, kolegija, šiaurės lietuvos kolegija, psichologija

Gruodžio 5 dieną įvykęs seminaras „TAIKUS AŠ – GERIAUSIA DOVANA ŠEIMAI”, kurį vedė lektorė Laura Švab, pasižymėjo šilta atmosfera ir lektorės atvirumu, kuri skatino dalyvius pažvelgti į save ir atsiverti naujoms idėjoms. Lektorė skyrė ypatingą dėmesį vidinio kritiko atpažinimui ir suvaldymui, keliant svarbų klausimą – kaip įveikti šį kritišką vidinį balsą ir sustiprinti savo palaikantį vidinį balsą. Seminaras skirtas advento laikotarpiui, apmastymams. Dar labiau sukurti šią nuotaiką padėjo Šiaurės Lietuvos kolegijos vaišinama arbata ir imbieriniai sausainiai, advento vainikas su pirmąją uždegta žvakute – pirmąją advento savaitę.

Seminaro metu Laura Švab akcentavo Kristin Neff Atjautos sau metodą, pabrėždama, kaip svarbu suprasti ir suvaldyti vidinį kritiką. Dalyviai buvo raginami stebėti, kaip vidinio kritiko balsas įtakoja jų savijautą ir elgesį. Ši žinutė yra nepaprastai svarbi, atsižvelgiant į kasdieninį gyvenimą, kai dažnai savijauta gali būti paveikta negatyviais vidinio kritiko komentarais.

Lektorė skyrė dėmesį ne tik vidinio kritiko atpažinimui, bet ir jo suvaldymui. Jos patarimai apėmė ne tik priešintis kritikui, bet ir ieškoti būdų, kaip jį pakeisti palaikančiais, motyvuojančiais žodžiais. Tai svarbu ne tik dėl asmeninės gerovės, bet ir dėl santykių šeimoje, su draugais, aplinkiniais, kadangi vidinis kritikas gali neigiamai paveikti bendravimą su kitais.

Seminaro dalyviai buvo skatinami įsitraukti į žaismingas veiklas, kurių metu galėjo taikyti lektorės pristatytus metodus. Šios aktyvios praktikos suteikė galimybę dalyviams akimirksniu įsisavinti lektorės perteiktas idėjas bei jas pritaikyti savo gyvenime.

Laura Švab seminaras išryškino ne tik vidinio kritiko svarbą, bet ir pateikė įrankius, kaip su juo susidoroti. Tai buvo ne tik vienadienė patirtis, bet ir pradžia ilgalaikiams pokyčiams. Tokie seminarai tampa ne tik dovana sau, bet ir galimybė bendrauti, mokytis ir tobulėti kartu su kitais.

Daugiau naujienų

socialinis darbuotojas, siaures leituvos koelgija, socialines paslaugos,siauliai, darbo pasiulymas, darbo skelbimas, bendruomeniniai namai, specialistas

Ieškome naujo komandos nario

„Šiaurės Lietuvos kolegija“, dirbanti socialinių paslaugų teikimo srityje, kviečia į komandą prisijungti socialinių paslaugų specialistą darbui Šiauliuose.  Pagrindiniai reikalavimai: • socialinio darbuotojo ar socialinio pedagogo

Skaityti daugiau »
senjoru piknikas siaures lietuvos kolegija socialine veikla

Senjorų piknikas – po Šiaurės Lietuvos kolegija stogu

Organizacija SENJORO įgyvendino puikią iniciatyvą – į renginį „Senjorų piknikas“ susirinko daugiau nei 30 Šiaulių miesto senjorų. Renginys planuotas Beržynėlyje, tačiau lietus privertė rinktis planą „B“- renginio dalyvius ir svečius priėmė nevyriausybinė organizacija „Šiaurės Lietuvos kolegija“, šios SENJORO įgyvendintos socialinės iniciatyvos parneris.

Skaityti daugiau »