Efektyvi pagalba skyrybas išgyvenančiai šeimai: pasaugos tėvams ir vaikams – rezultatai ir pasiekti rodikliai

Efektyvi pagalba skyrybas išgyvenančiai šeimai, šiaurės lietuvos kolegija, bendruomeniniai namai, socialinė pagalba, psichologas, teisine pagalba

Pasidalinkite:

Share on facebook
Share on email
Efektyvi pagalba skyrybas išgyvenančiai šeimai, šiaurės lietuvos kolegija, bendruomeniniai namai, socialinė pagalba, psichologas, teisine pagalba
siaures lietuvos kolegija logo

Projekto metu  sėkmingai įgyvendintos  7 veiklos: 

  • Projekto metu buvo sukurtos emociškai saugios aplinkos – „Susitikimo kambariai“, kuriuose buvo sudaroma galimybė vaikui susitikti su besiskiriančiu tėvu (tėvais), suteikiamos socialinio darbuotojo paslaugos. Šiaulių mieste susitikimo kambariais pasinaudojo 22 šeimos (97 val.) su socialinio darbuotojo priežiūra 36 val., be socialinio darbuotojo 61 val. Akmenės rajone pasinaudojo 8 šeimos (48 val.), su socialinio darbuotojo priežiūra 9 val., be socialinio darbuotojo 39 val.
  • Organizuojami grupiniai užsiėmimai tėvams „Skyrybos šeimoje – kaip bendrauti su vaiku“ ( po 27 val.) 18 tėvų (2 grupės), kurių metu buvo aktualizuojamas tėvų bendravimas su vaiku, lygiaverčio rūpinimosi juo svarba ir siekiama sumažinti vaiko neigiamus išgyvenimus dėl tėvų skyrybų.
  • Skyrybų krizę patiriantiems 8 tėvams buvo teikiamos individualios teisinės konsultacijos (24 val.), padedant spręsti ginčus dėl bendravimo su vaiku ir kitas teisės aktais apibrėžtas situacijas bei nesutarimus dėl skyrybų.
  • Individualios psichologo konsultacijos buvo teikiamos 16 skyrybų krizę patiriantiems tėvams (80 val.), padedant jiems valdyti emocijas, spręsti konfliktus, priimti pokyčius, neįtraukti vaiko į konfliktus ir skatinant rūpinimąsi vaiko emocine gerove.
  • Skyrybų krizę išgyvenantiems 19 tėvams buvo organizuojamos 2 savitarpio pagalbos grupės (po 16 val.), kurių metu jiems buvo užtikrinama psichologinė parama, padedanti atsigauti po traumuojančių išgyvenimų ir skatinanti konstruktyviai spręsti ginčus dėl vaiko bei kitus nesutarimus.
  • Šeimos konferencijos paslaugos buvo teikiamos 6 šeimoms (210 val.), kurios metu buvo gerinama vaiko situacija besiskiriančioje šeimoje.
  • Individualios psichologo konsultacijos buvo teikiamos 15 vaikų (90 val.) išgyvenantiems tėvų skyrybas, teikiant psichologinę pagalbą, stiprinant vaikų pasitikėjimą ir padedant įveikti su skyrybomis susijusius sunkumus. 

 

Daugiau naujienų

socialinis darbuotojas, siaures leituvos koelgija, socialines paslaugos,siauliai, darbo pasiulymas, darbo skelbimas, bendruomeniniai namai, specialistas

Ieškome naujo komandos nario

„Šiaurės Lietuvos kolegija“, dirbanti socialinių paslaugų teikimo srityje, kviečia į komandą prisijungti socialinių paslaugų specialistą darbui Šiauliuose.  Pagrindiniai reikalavimai: • socialinio darbuotojo ar socialinio pedagogo

Skaityti daugiau »
senjoru piknikas siaures lietuvos kolegija socialine veikla

Senjorų piknikas – po Šiaurės Lietuvos kolegija stogu

Organizacija SENJORO įgyvendino puikią iniciatyvą – į renginį „Senjorų piknikas“ susirinko daugiau nei 30 Šiaulių miesto senjorų. Renginys planuotas Beržynėlyje, tačiau lietus privertė rinktis planą „B“- renginio dalyvius ir svečius priėmė nevyriausybinė organizacija „Šiaurės Lietuvos kolegija“, šios SENJORO įgyvendintos socialinės iniciatyvos parneris.

Skaityti daugiau »