Paslaugų rezultatai – dalyvių motyvacija ir emocijos

klaipeda uzimtumas

Pasidalinkite:

Share on facebook
Share on email
klaipeda uzimtumas

Šiandien džiaugiamės išskirtiniais rezultatais, gautais įgyvendinant „Paslaugų nedirbantiems ir socialinę paramą gaunantiems asmenims teikimas taikant atvejo vadybą“ priemonę. Suteikėme net 4288 valandas paslaugų, tiek grupinių, tiek idividualių. Šis projektas buvo išskirtinis ne tik dėl savo masto, bet ir dėl platesnio paslaugų spektro, kuris apėmė būtinų įgūdžių ugdymą, psichologinės būsenos gerinimą.

Psichologinės pagalbos paslaugos buvo teikiamos tiek individualiomis konsultacijomis, tiek grupiniuose užsiėmimuose, siekiant padėti bedarbiams įveikti psichologinius sunkumus ir sukoncentruoti jėgas į naują darbo rinkos etapą. Dalyviai pranešė apie didelį pasitenkinimą šiomis paslaugomis ir pripažino jų reikšmę savo emociniam gerovei.

Mentoriaus pagalbos paslaugos taip pat sulaukė didelio dėmesio. Dalyviai turėjo galimybę įsivertinti asmeninę darbo patirtį ir gauti reikalingą kryptį savo karjeros planavimui. Grupinės mentoriaus paslaugos leido dalyviams dalintis savo patirtimi su kitais ir kurti glaudžią bendruomenę.

Priklausomybių konsultanto pagalbos paslaugos tapo svarbiausiu įrankiu tiems, kurie susiduria su įvairiomis priklausomybėmis. Individualios konsultacijos leido sukurti asmeninius veiksmingumo planus, tuo tarpu grupinės paslaugos sudarė saugią erdvę pasidalinti ir remtis kitų patirtimi.

Lydimosios pagalbos paslaugos ir Informacinio bei kompiuterinio raštingumo gerinimo paslaugos padėjo dalyviams įgyti praktinių įgūdžių, reikalingų šiuolaikinėje darbo rinkoje. Dalyviai reiškė džiaugsmą, kaip šios paslaugos suteikė jiems pasitikėjimo ir padidino jų kompetencijas.

Šia priemone džiaugiamės ir mes ir dalyviai, kurių gražūs žodžiai skatina mus stengtis dar labiau:

„Dalyvavimas projekte buvo tiesiog gyvybiškai svarbus mano atsigavimui po prarasto darbo. Psichologinė pagalba padėjo man atkurti pasitikėjimą savimi.”

„Mentoriaus patarimai buvo aukso vertės, jie nukreipė mane į teisingą kelią ir padėjo suformuluoti tikslus.”

„Priklausomybių konsultanto pagalba buvo neįkainojama. Jaučiu, kad esu stipresnis ir pasiruošęs atsakingai žengti į naują gyvenimo etapą.”

„Paslaugų nedirbantiems ir socialinę paramą gaunantiems asmenims teikimas taikant atvejo vadybą“ priemonė ne tik suteikė bedarbiams reikalingų įrankių ir žinių, bet ir sukūrė stiprią bendruomenę, kurioje dalyviai galėjo dalintis patirtimi ir remtis vieni kitais siekdami bendro tikslo – sėkmingo sugrįžimo į darbo rinką. Šios paslaugos neabejotinai turės ilgalaikį poveikį dalyvių gyvenimui ir prisidės prie ekonominės gerovės didinimo.

Daugiau naujienų

socialinis darbuotojas, siaures leituvos koelgija, socialines paslaugos,siauliai, darbo pasiulymas, darbo skelbimas, bendruomeniniai namai, specialistas

Ieškome naujo komandos nario

„Šiaurės Lietuvos kolegija“, dirbanti socialinių paslaugų teikimo srityje, kviečia į komandą prisijungti socialinių paslaugų specialistą darbui Šiauliuose.  Pagrindiniai reikalavimai: • socialinio darbuotojo ar socialinio pedagogo

Skaityti daugiau »
senjoru piknikas siaures lietuvos kolegija socialine veikla

Senjorų piknikas – po Šiaurės Lietuvos kolegija stogu

Organizacija SENJORO įgyvendino puikią iniciatyvą – į renginį „Senjorų piknikas“ susirinko daugiau nei 30 Šiaulių miesto senjorų. Renginys planuotas Beržynėlyje, tačiau lietus privertė rinktis planą „B“- renginio dalyvius ir svečius priėmė nevyriausybinė organizacija „Šiaurės Lietuvos kolegija“, šios SENJORO įgyvendintos socialinės iniciatyvos parneris.

Skaityti daugiau »