Įgyvendinti mokymai antikorupcine tematika Kelmės jaunimui

Pasidalinkite:

Share on facebook
Share on email

Pagal projektą „Šiaulių apskrities jaunimo antikorupcinis ugdymas didinant įsitraukimą į viešosios politikos formavimą” (K2-O1-IP-V-152) bei įgyvendinant veiklą Nr. 2.1. „Interaktyvių mokymų įgyvendinimas 160 jaunimo atstovų 7 Šiaulių apskrities savivaldybėse pagal patobulintą neformaliojo antikorupcinio ugdymo ir viešojo valdymo pasiūlymų rengimo bei teikimo atsakingoms institucijoms programą „Jaunimo antikorupcinių iniciatyvų variklis – pilietinis aktyvumas ir į(si)traukimas į viešojo valdymo sprendimų priėmimą“ bei naudojant parengtą metodinę medžiagą „easy to read““ įgyvendinti mokymai 15 Kelmės rajono savivaldybės jaunimo atstovų.

Mokymai vyko Kelmės atvirame jaunimo centre 2023 m. gegužės 16 d. ir gegužės 23 d. Jaunimas ypač aktyviai įsitraukė į antroje mokymų dalyje taikytą simuliaciją. Dalyviai buvo pasiskirstyti į dvi komandas, vieni dirbo imituotame švietimo komitete, kiti – atitinkamai sveikatos ir sporto. Atlikdami savo vaidmenis bei užduotį jaunimas nustebino savo įdomiomis įžvalgomis, išsakė ir pagrindė ne vieną viešojo valdymo pasiūlymo problemą ir jos sprendimo kryptį bei probleminės situacijos tobulinimo galimybes. Mokymų antros dalies pabaigoje buvo vykdoma apklausa, įvertintas mokymų poveikis jaunuoliams, jų nusiteikimas įsitraukti į viešojo valdymo pasiūlymų rengimą ir teikimą atsakingoms valstybės ir savivaldybės institucijoms tiek kitų Projekto veiklų apimtyje, tiek inicijuojant bei dalyvaujant šio pobūdžio veiklose savarankiškai ar veikiant kaip jaunimo organizacijos nariui.

Projektas vykdomas pagal 2014-2021 m. Europos ekonominės erdvės (EEE) ir Norvegijos finansinių mechanizmų (Norvegijos FM) Aktyvių piliečių fondo programą (APF) Lietuvoje ir finansuojamas Aktyvių piliečių fondo, finansuojamo EEE finansinio mechanizmo lėšomis.

Daugiau naujienų

socialinis darbuotojas, siaures leituvos koelgija, socialines paslaugos,siauliai, darbo pasiulymas, darbo skelbimas, bendruomeniniai namai, specialistas

Ieškome naujo komandos nario

„Šiaurės Lietuvos kolegija“, dirbanti socialinių paslaugų teikimo srityje, kviečia į komandą prisijungti socialinių paslaugų specialistą darbui Šiauliuose.  Pagrindiniai reikalavimai: • socialinio darbuotojo ar socialinio pedagogo

Skaityti daugiau »
senjoru piknikas siaures lietuvos kolegija socialine veikla

Senjorų piknikas – po Šiaurės Lietuvos kolegija stogu

Organizacija SENJORO įgyvendino puikią iniciatyvą – į renginį „Senjorų piknikas“ susirinko daugiau nei 30 Šiaulių miesto senjorų. Renginys planuotas Beržynėlyje, tačiau lietus privertė rinktis planą „B“- renginio dalyvius ir svečius priėmė nevyriausybinė organizacija „Šiaurės Lietuvos kolegija“, šios SENJORO įgyvendintos socialinės iniciatyvos parneris.

Skaityti daugiau »