Išvykstamasis vizitas ir baigiamoji mokymų sesija Makedonijoje pagal projektą „Kaip patobulinti verslumo gebėjimus šeimose“

Pasidalinkite:

Share on facebook
Share on email

2021 m. birželio 28 – liepos 4 d. pagal Erasmus+ projektą „Kaip patobulinti verslumo gebėjimus šeimose“ (Nr. 2019-1-LV01-KA204-060435) viešosios įstaigos „Šiaurės Lietuvos kolegija“ darbuotojų, suaugusiųjų ugdymo specialistų, grupė vyko į Makedoniją. Pagal Projektą įgyvendinta trečioji (paskutinė) mokymų sesija, kurioje taip pat dalyvavo atstovai iš Latvijos (Projekto vykdytojas – Kuržemės regiono planavimo administracija) ir Makedonijos (Projekto partneris – asociacija „Zetva na znaenje“). VšĮ „Šiaurės Lietuvos kolegija“ šiame Projekte dalyvavo kaip Projekto partneris.
Mokymų sesijoje Projekto dalyviai papildė ir įtvirtino žinias apie suaugusiųjų ir kitų šeimos narių antreprenerystės ugdyme tinkamas metodologijas, didaktikas, priemones ir instrumentus. Mokymuose gilintasi į suaugusiųjų verslumo ugdymo nepakankamos kiekybės ir kokybės priežastis, kūrybiškai ieškota galimų identifikuotų problemų sprendimo būdų, atsižvelgiant į kiekvienos šalies (Latvijos, Makedonijos, Lietuvos) specifinę situaciją, ekonominę ir ūkio raidą, kultūrinius, socialinius ir demografinius ypatumus.
Kūrybinės dirbtuvės (workšopai) ir praktinio-demonstruojamojo pobūdžio veiklos vyko įvairiose organizacijose. Aplankytos organizacijos, veikiančios ne tik Prilepe, bet ir kituose Makedonijos miestuose. Užsiėmimus kuravo suaugusiųjų verslumo ugdymo patirties turintys specialistai, profesionalai Mokymų sesijos metu vyko diskusijos, tarpusavyje keistasi gerąja patirtimi dėl antreprenerystės ugdymo šeimose.
Trečiojoje (paskutinėje) suaugusiųjų ugdymo specialistų mokymų sesijoje, kurią organizavo Prilepe veikianti asociacija „Zetva na znaenje“ (Makedonija), buvo apibendrinti visų 3 mokymų sesijų rezultatai, įtvirtinta pozicija dėl Projekto veiklų tęstinumo būtinybės, aptartos tęstinio verslumo gebėjimų šeimose ugdymo realizavimo galimybės (kiekvienos iš organizacijų perspektyvos bei potencialios iniciatyvos), numatytas tolesnis Projekte dalyvavusių organizacijų tarpusavio bendradarbiavimas.

Daugiau naujienų

socialinis darbuotojas, siaures leituvos koelgija, socialines paslaugos,siauliai, darbo pasiulymas, darbo skelbimas, bendruomeniniai namai, specialistas

Ieškome naujo komandos nario

„Šiaurės Lietuvos kolegija“, dirbanti socialinių paslaugų teikimo srityje, kviečia į komandą prisijungti socialinių paslaugų specialistą darbui Šiauliuose.  Pagrindiniai reikalavimai: • socialinio darbuotojo ar socialinio pedagogo

Skaityti daugiau »
senjoru piknikas siaures lietuvos kolegija socialine veikla

Senjorų piknikas – po Šiaurės Lietuvos kolegija stogu

Organizacija SENJORO įgyvendino puikią iniciatyvą – į renginį „Senjorų piknikas“ susirinko daugiau nei 30 Šiaulių miesto senjorų. Renginys planuotas Beržynėlyje, tačiau lietus privertė rinktis planą „B“- renginio dalyvius ir svečius priėmė nevyriausybinė organizacija „Šiaurės Lietuvos kolegija“, šios SENJORO įgyvendintos socialinės iniciatyvos parneris.

Skaityti daugiau »