Įvyko antikorupcinės tematikos mokymai Radviliškio jaunimui

Pasidalinkite:

Share on facebook
Share on email

2023 m. gegužės 19 d. ir gegužės 26 d. Radviliškio jaunimo grupei įgyvendinti mokymai „Jaunimo antikorupcinių iniciatyvų variklis – pilietinis aktyvumas ir į(si)traukimas į viešojo valdymo sprendimų priėmimą“.  Mokymai vyko atvirame jaunimo centre „Jaunimo erdvė“ (Radvilų g. 17).  Mokymų dalyvių grupė pasižymėjo ypač dideliu aktyvumu – daugelis jaunimo atstovų priklauso mokinių savivaldai, jiems būdinga aktyvi pilietinė pozicija bei visuomeninių iniciatyvų raiška, tad į mokymų procesą bei vykstančias diskusijas jie noriai ir efektyviai įsitraukė. 

Mokymų dalyviai pagilino žinias apie korupciją, o vėliau savo antikorupcinę poziciją bei atsparumą korupcinėse situacijose išbandė atlikdami komandines užduotis bei įsitraukdami į  savivaldybės tarybos posėdžio simuliaciją. Mokymų pabaigoje įgyvendintas grįžtamasis ryšys, vykdyta pakartotinė apklausa (buvo vykdyta apklausa „prieš“ ir „po“), buvo identifikuotas dalyvių entuziazmas perspektyvoje įsitraukti į viešojo valdymo pasiūlymų rengimo ir teikimo atsakingoms valstybės ir savivaldybės institucijoms veiklas (tiek Projekte, tiek už Projekto ribų).

Mokymai įgyvendinti pagal projektą „Šiaulių apskrities jaunimo antikorupcinis ugdymas didinant įsitraukimą į viešosios politikos formavimą” (K2-O1-IP-V-152)“. Projektas vykdomas pagal 2014-2021 m. Europos ekonominės erdvės (EEE) ir Norvegijos finansinių mechanizmų (Norvegijos FM) Aktyvių piliečių fondo programą (APF) Lietuvoje ir finansuojamas Aktyvių piliečių fondo, finansuojamo EEE finansinio mechanizmo lėšomis.

Daugiau naujienų

socialinis darbuotojas, siaures leituvos koelgija, socialines paslaugos,siauliai, darbo pasiulymas, darbo skelbimas, bendruomeniniai namai, specialistas

Ieškome naujo komandos nario

„Šiaurės Lietuvos kolegija“, dirbanti socialinių paslaugų teikimo srityje, kviečia į komandą prisijungti socialinių paslaugų specialistą darbui Šiauliuose.  Pagrindiniai reikalavimai: • socialinio darbuotojo ar socialinio pedagogo

Skaityti daugiau »
senjoru piknikas siaures lietuvos kolegija socialine veikla

Senjorų piknikas – po Šiaurės Lietuvos kolegija stogu

Organizacija SENJORO įgyvendino puikią iniciatyvą – į renginį „Senjorų piknikas“ susirinko daugiau nei 30 Šiaulių miesto senjorų. Renginys planuotas Beržynėlyje, tačiau lietus privertė rinktis planą „B“- renginio dalyvius ir svečius priėmė nevyriausybinė organizacija „Šiaurės Lietuvos kolegija“, šios SENJORO įgyvendintos socialinės iniciatyvos parneris.

Skaityti daugiau »