Kviečiame dalyvauti viešojoje Apskritojo stalo diskusijoje „Jaunimo politikos tobulinimas – kokių pokyčių sieksime“

Diskusija vyks 2022 m. rugsėjo 7 d. (trečiadienį) nuo 13 val. iki 17 val. organizacijoje „Šiaurės Lietuvos kolegija“.

Pasidalinkite:

Share on facebook
Share on email

Renginyje pasisakys, aktualius pranešimus skaitys ir diskutuoti skatins jaunimo srityje bei su jaunimu dirbantys specialistai, valstybės ir savivaldybės institucijų atstovai, jaunimo organizacijų nariai, mokslininkai, tyrėjai. Taip pat bus pristatytas pasiūlymo iš viešojo valdymo srities „Jaunimas” projektas, siekiant jaunimo politikos teigiamų teisinio reglamentavimo pokyčių.

Diskusija vyks mišriu būdu. Galimas dalyvavimas atvykus į Šiaurės Lietuvos kolegiją, 405 aud. (Tilžės g. 22, Šiauliai) arba nuotoliniu būdu.

Prašome registruotis  https://forms.gle/MuNNdnyvwPWxFAZ6A  arba el. paštu
rimkeviciene.audrone@slk.lt (nurodykite savo vardą, pavardę, atstovaujamą organizaciją, kaip dalyvausite – atvyksite ar jungsitės nuotoliniu būdu).

Užsiregistravusiems asmenims iki 2022 m. rugsėjo 1 d.  el. paštu išsiųsime renginio programą. Dalyvausiantiems nuotoliniu būdu prisijungimo nuorodą atsiųsime renginio išvakarėse. Jei kils klausimų, skambinkite tel. 8 699 21801.

Renginys įgyvendinamas pagal projektą „NVO sinergija: skaidrus viešasis valdymas“ (kodas 10.1.2-ESFA-K-917-03-0015) finansuojamas iš Europos socialinio fondo. Plačiau apie projektą galite rasti: https://www.slk.lt/nvo-sinergija

Daugiau naujienų