Mero padėka už mokymosi visą gyvenimą puoselėjimą

mokymasis visą gyvenimą, neformalus ugdymas švietimas, suaugųsiųjų mokymas, mokymosi kultūra, šiauliai, bendruomeniniai namai, NVO. nevyriausybinės organizacijos

Pasidalinkite:

Share on facebook
Share on email
mokymasis visą gyvenimą, neformalus ugdymas švietimas, suaugųsiųjų mokymas, mokymosi kultūra, šiauliai, bendruomeniniai namai, NVO. nevyriausybinės organizacijos
Šiaulių miesto savivaldybėje įvyko susitikimas su miesto meru Artūru Visocku ir Neformaliojo suaugusiųjų švietimo koordinacine taryba.
Šiaurės Lietuvos kolegija daug metų puoselėja bendruomenę, kuri mokosi visą gyvenimą, nuolat teikia įvairias suaugusiųjų švietimo paslaugas, todėl už daug metų puoselėjamą mokymosi kultūrą gavo mero padėką.  Nuoširdi padėka Audronei Rimkevičienei, Šiaurės Lietuvos kolegijos neformaliojo ugdymo ir socialinės integracijos vadovei už idėjas, didelius tikslus, neišmatuojamas darbo valandas ir energiją. 

Mokymasis visą gyvenimą, suaugusiųjų mokymasis ir neformalus ugdymas yra kertiniai elementai, kuriuos visuomenė turėtų skatinti ir vertinti. Ši koncepcija atspindi supratimą, kad mokymasis nėra vien tik susijęs su mokykla ar universitetu, bet yra nuolatinis ir besitęsiantis procesas per visą gyvenimą.

Suaugusiųjų mokymasis yra gyvenimo būdas, kuriuo žmonės plečia savo sugebėjimus, įgyja naujų žinių ir tobulina įgūdžius, prisidedantys prie jų asmeninės ir profesinės raidos. Tai yra investicija į savo ateitį, atverianti duris naujoms galimybėms ir iššūkiams.

Neformalus ugdymas, kaip dalis šio proceso, suteikia unikalias galimybes mokytis neformaliame, neribotame ir kūrybiškame kontekste. Toks ugdymas ne tik skatina aktyvų dalyvavimą, bet ir paskatina kritinį mąstymą bei savarankišką žinių gavybą. Be to, neformaliojo ugdymo metu dažnai formuojasi socialinės bendruomenės, kurios skatina draugystę, bendradarbiavimą ir žinių mainus.

Svarbiausia suvokti, kad mokymasis visą gyvenimą nėra tik individualus pasirinkimas, bet ir visuomenės nauda. Toks požiūris prisideda prie inovacijų, ekonominio augimo ir socialinės darnos. Todėl skatinant suaugusiųjų mokymąsi bei remiant neformalųjį ugdymą, galime formuoti aktyvias, informuotas ir pasirengusias kintančiam pasauliui bendruomenes.

Daugiau naujienų

socialinis darbuotojas, siaures leituvos koelgija, socialines paslaugos,siauliai, darbo pasiulymas, darbo skelbimas, bendruomeniniai namai, specialistas

Ieškome naujo komandos nario

„Šiaurės Lietuvos kolegija“, dirbanti socialinių paslaugų teikimo srityje, kviečia į komandą prisijungti socialinių paslaugų specialistą darbui Šiauliuose.  Pagrindiniai reikalavimai: • socialinio darbuotojo ar socialinio pedagogo

Skaityti daugiau »
senjoru piknikas siaures lietuvos kolegija socialine veikla

Senjorų piknikas – po Šiaurės Lietuvos kolegija stogu

Organizacija SENJORO įgyvendino puikią iniciatyvą – į renginį „Senjorų piknikas“ susirinko daugiau nei 30 Šiaulių miesto senjorų. Renginys planuotas Beržynėlyje, tačiau lietus privertė rinktis planą „B“- renginio dalyvius ir svečius priėmė nevyriausybinė organizacija „Šiaurės Lietuvos kolegija“, šios SENJORO įgyvendintos socialinės iniciatyvos parneris.

Skaityti daugiau »