Terapijos į vidinę harmoniją: neurografika, meditacija per šokio judesį ir emocinis vedlys

neurografika, meditacija, šokis, terapija. harmonija, savęs pažinimas, šiauliai, socialinės paslaugos, nemokami kursai, nemokama paskaita, individualioskonsultacijos

Pasidalinkite:

Share on facebook
Share on email
neurografika, meditacija, šokis, terapija. harmonija, savęs pažinimas, šiauliai, socialinės paslaugos, nemokami kursai, nemokama paskaita, individualioskonsultacijos

Šiuolaikiniame gyvenime, kai stresas ir emocinė įtampa tampa neatsiejama kasdienybės dalimi, žmonės vis dažniau ieško kūrybinių ir terapinių būdų, kaip atrasti vidinę ramybę ir gerinti savo emocinę sveikatą. Viena iš įdomiausių bei efektyviausių priemonių šioje srityje yra neurografika, šokio meditacijos ir emocinės būklės gerinimo metodai.

Šiaurės Lietuvos kolegija įgyvendino neįtikėtinai sėkmingą projektą „Daugiau šviesios harmonijos: psichologinės emocinės pagalbos paslaugos Šiaulių miesto gyventojams“ siūlydama būtent neurografiką, šokio meditaciją, emocinio vedlio užsiėmimus. Projektas sulaukė net 119 skirtingų dalyvių! Be galo džiugu, kad žmonių susidomėjimas projekte siūlomomis veiklomis buvo neįtikėtinai didelis, tai parodo, kiek svarbu žmonėms emocinė sveikata, dėmesys sau.

Neurografika: Atsiskleidimas per paveikslą

Neurografika yra meninė praktika, kuri jungia kūrybinį procesą su psichoterapija. Projekto „Daugiau šviesios harmonijos: psichologinės emocinės pagalbos paslaugos Šiaulių miesto gyventojams” metu sėkmingai vykdytos nemokamos neurografikos sesijos, leidžiančios dalyviams išreikšti savo emocijas per paveikslus. Naudojant transformacinio piešimo metodą, žmonės aktyvuoja savo norimus lūkesčius ir išgyvena gilias emocijas, prisidėdamas prie jų psichologinio gerinimo.

Grupinius užsiėmimus vedė neurografikos ir estetinio koučingo instruktorė, pokyčių mentorė, meno terapijų praktikė, grafikos dizainerė Daiva Sadeckienė, kuri pasitelkusi neurografiką, padėjo žmonėms vizualiai išreikšti ir suprasti savo jausmus, prisidedant prie psichologinės sveikatos gerinimo.

Meditacija per šokio judesį: harmonija per judesį

Meditacija per šokį yra kūrybinė ir psichologinė praktika, kurianti harmoniją tarp judesio ir vidinio pasaulio. Tai ne tik fizinis aktyvumas, bet ir emocinės išraiškos būdas, leidžiantis žmonėms pajusti judesio laisvę ir pagerinti psichinę bei emocinę būklę.

Projekte vykdytos nemokamos šokio meditacijos sesijos, kurių metu dalyviai galėjo pajusti judesio laisvę, harmonizuoti mintis ir pagerinti savo fizinę bei emocinę būklę. Kineziterapeutė ir Nirvana fitness instruktorė Ilona Gedminienė vedė šias sesijas, siekdama suteikti žmonėms ne tik fizinį, bet ir emocinį pasitenkinimą.

Emocinės būklės gerinimas su asmeniniu vedliu

Projekto metu taip pat buvo teikiamos individualios konsultacijos „Emocinis vedlys”, skirtos žmonėms, ieškantiems sisteminės emocinės pagalbos, norintiems įveikti krizines situacijas ir gerinti psichologinę sveikatą. Šios koučingo sesijos yra efektyvus būdas asmenims gauti pagalbą, prisitaikant prie jo specifinių poreikių. Taikomi įvairūs koučingo metodai, dalyviams padėjo stabilizuoti savo emocinę būklę, pagerinti asmeninius santykius, padidinti savo darbingumą ir efektyvumą.

Užsiėmimai buvo įgyvendinami pagal projektą „Daugiau šviesios harmonijos: psichologinės emocinės pagalbos paslaugos Šiaulių miesto gyventojams“, laimėjus Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos sveikatinimo projektų finansavimo konkursą. Veikla finansuojama Šiaulių miesto savivaldybės biudžeto lėšomis.

Daugiau naujienų

socialinis darbuotojas, siaures leituvos koelgija, socialines paslaugos,siauliai, darbo pasiulymas, darbo skelbimas, bendruomeniniai namai, specialistas

Ieškome naujo komandos nario

„Šiaurės Lietuvos kolegija“, dirbanti socialinių paslaugų teikimo srityje, kviečia į komandą prisijungti socialinių paslaugų specialistą darbui Šiauliuose.  Pagrindiniai reikalavimai: • socialinio darbuotojo ar socialinio pedagogo

Skaityti daugiau »
senjoru piknikas siaures lietuvos kolegija socialine veikla

Senjorų piknikas – po Šiaurės Lietuvos kolegija stogu

Organizacija SENJORO įgyvendino puikią iniciatyvą – į renginį „Senjorų piknikas“ susirinko daugiau nei 30 Šiaulių miesto senjorų. Renginys planuotas Beržynėlyje, tačiau lietus privertė rinktis planą „B“- renginio dalyvius ir svečius priėmė nevyriausybinė organizacija „Šiaurės Lietuvos kolegija“, šios SENJORO įgyvendintos socialinės iniciatyvos parneris.

Skaityti daugiau »