Organizacija pagal užimtumo didinimo programą dirbs Klaipėdos savivaldybėje

startup, start-up, people-593343.jpg

Pasidalinkite:

Share on facebook
Share on email
startup, start-up, people-593343.jpg

NVO „Šiaurės Lietuvos kolegija“ teikė paraišką įgyvendinti Klaipėdos miesto savivaldybės 2023 metų užimtumo didinimo programoje numatytą priemonę „Paslaugų nedirbantiems ir socialinę paramą gaunantiems asmenims teikimas taikant atvejo vadybą“. Organizacijos paraiška įvertinta 33,6 balais ir Komisijos narių sprendimu pripažinta kaip laimėjusi. 

2023 m. birželio 12 d. su Klaipėdos miesto savivaldybės administracija pasirašyta sutartis. Pagal ją numatyta, kad organizacija „Šiaurės Lietuvos kolegija“ užtikrins atvejo vadybos taikymą, įveiklins kelis užimtumo atvejo vadybininkus ir teiks gyventojų nedarbo priežastis padėsiančias spręsti individualias ir/ar grupines paslaugas. Bus teikiamos šios paslaugos: psichologinės pagalbos paslaugos, kurių tikslas – integruoti, grąžinti asmenį į darbo rinką, sprendžiant jo asmenines problemas; mentoriaus pagalbos paslaugos, kurių tikslas – motyvuoti, skatinti grįžti į darbo rinką (aiškintis nedarbo priežastis, padėti parašyti gyvenimo aprašymą, mokyti internetinėje erdvėje, kaip susirasti darbą); priklausomybių konsultanto pagalbos paslaugos, kurių tikslas – informuoti alkoholį vartojančius asmenis apie alkoholio vartojimo riziką, pasekmes, padėti integruotis į darbo rinką, sprendžiant priklausomybių ligas; lydimosios pagalbos paslaugas, kurių tikslas – palydėti ir padėti besirengiantiems darbo rinkai asmenims gauti socialines paslaugas (nurodytas Socialinių paslaugų kataloge, patvirtintame socialinės apsaugos ir darbo ministro 2006 m. balandžio 5 d. įsakymu Nr. A1-93 „Dėl Socialinių paslaugų katalogo patvirtinimo“), sveikatos, švietimo ir kitas paslaugas, įskaitant ir palaikymą darbo vietoje, reikalingą siekiant padėti rasti būdų, kaip išspręsti darbe kylančias problemas; kitas paslaugas (informacinio ir  kompiuterinio raštingumo gerinimo ir konsultavimo), padedančias šalinti įsidarbinimą ribojančias aplinkybes bei kliūtis užimtumui.

Organizacija yra išplėtojusi filialinę veiklą ir efektyviai veikia ne tik Šiaulių miesto savivaldybėje, bet ir kitose Šiaulių apskrities ir Lietuvos savivaldybėse. Veiklos geografinė diversifikacija bei paslaugų teikimas įvairiose Lietuvos savivaldybėse ypač būdingas pastaraisiais metais organizacijoje itin išplėtotam socialinės integracijos į darbo rinką veiklos segmentui. 

Daugiau naujienų

socialinis darbuotojas, siaures leituvos koelgija, socialines paslaugos,siauliai, darbo pasiulymas, darbo skelbimas, bendruomeniniai namai, specialistas

Ieškome naujo komandos nario

„Šiaurės Lietuvos kolegija“, dirbanti socialinių paslaugų teikimo srityje, kviečia į komandą prisijungti socialinių paslaugų specialistą darbui Šiauliuose.  Pagrindiniai reikalavimai: • socialinio darbuotojo ar socialinio pedagogo

Skaityti daugiau »
senjoru piknikas siaures lietuvos kolegija socialine veikla

Senjorų piknikas – po Šiaurės Lietuvos kolegija stogu

Organizacija SENJORO įgyvendino puikią iniciatyvą – į renginį „Senjorų piknikas“ susirinko daugiau nei 30 Šiaulių miesto senjorų. Renginys planuotas Beržynėlyje, tačiau lietus privertė rinktis planą „B“- renginio dalyvius ir svečius priėmė nevyriausybinė organizacija „Šiaurės Lietuvos kolegija“, šios SENJORO įgyvendintos socialinės iniciatyvos parneris.

Skaityti daugiau »